Návštěva předškoláků ZŠ

Aby se děti 1. září nebály, co je ve škole čeká, připravily jsme pro ně návštěvu školy, kde nahlédnou pod pokličku, jak vypadá vyučování. Zároveň se budou mít možnost seznámit s paní učitelkou, která se ně bude v září těšit. 🙂

 Školu navštívíme ve dvou termínech:

  • 3. 6. 2022 – “seznamovací návštěva”  – děti si projdou školu, seznámí se s pravidly vyučování – kdy hodina začíná a kdy končí, co je to zvonění a přestávky 😉
  • 10. 6. 2022“škola nanečisto” – děti si mohou vzít aktovku a pero a už si budou „hrát na školu“ 🙂 .

Prosíme všechny rodiče, abyste s dětmi přišli včas, odcházíme do školy 7:45!!!
Svačinku budou mít děti s sebou ze školní jídelny.

Děkujeme, paní učitelky Olga a Nela

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...