Návštěva předškoláků ZŠ

Aby se děti 1. září nebály, co je ve škole čeká, připravily jsme pro ně návštěvu školy, kde nahlédnou pod pokličku, jak vypadá vyučování. Zároveň se budou mít možnost seznámit s paní učitelkou, která se ně bude v září těšit. 🙂

 Školu navštívíme ve dvou termínech:

  • 3. 6. 2022 – “seznamovací návštěva”  – děti si projdou školu, seznámí se s pravidly vyučování – kdy hodina začíná a kdy končí, co je to zvonění a přestávky 😉
  • 10. 6. 2022“škola nanečisto” – děti si mohou vzít aktovku a pero a už si budou „hrát na školu“ 🙂 .

Prosíme všechny rodiče, abyste s dětmi přišli včas, odcházíme do školy 7:45!!!
Svačinku budou mít děti s sebou ze školní jídelny.

Děkujeme, paní učitelky Olga a Nela

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...