Návštěva vánoční výstavy

V předvánoční době jsme se s předškolními dětmi vypravili do Zahradnické školy Rajhrad, kde každoročně připravují výstavu s vánoční tématikou.

Děti si prohlédly vystavené vánoční ozdoby, adventní věnce a další krásné dekorace. Studenti zahradnické školy měli pro děti připravené dílničky, na kterých si děti vyrobily sněhuláčky z květináčků. To ale nebylo vše. Pro děti byly připravené zajímavé hry, se kterými jsme si zpříjemnili dopoledne. Vyzkoušeli jsme překážkovou dráhu, v krabicích jsme podle hmatu poznávali předměty, k obrázkům chráněných krajinných oblastí jsme přiřazovali zvířata a rostliny.

Dopoledne jsme si náramně užili, naladili jsme se vánoční atmosférou a vyrazili zpět do školky na oběd. Už se těšíme, kam příště vyrazíme!

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...