NEOMEZENÁ DATA NA 3 MĚSÍCE ZDARMA

19. 11. 2020

Vážení rodiče,

naše škola získala ve spolupráci s firmou T-Mobile 10 SIM karet s neomezenými daty.
Karty jsou určeny žákům, kteří mají špatné či nedostatečné připojení a mají tak velmi omezenou možnost se online připojit k vyučování.

Jedná se o tarif určený jen pro internetové připojení – s rychlými daty (20 GB v plné rychlosti, po vyčerpání v rychlosti 3 Mb/s).

Pokud se vás a vašich dětí tento případ týká, kontaktujte vedení školy.
Rádi vám tímto způsobem pomůžeme.

Mgr. Markéta Beránková
ředitelka školy

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...