Norma pro výdej jídel

Kolik toho Vaše dítko dostane k svačině? Má té omáčky dostatečně? A co maso? Bude mu stačit? Na tyto otázky Vám pomůže odpovědět příloha tohoto příspěvku, kde naleznete gramáž či velikost všech vydávaných jídel od přesnídávek až po pitný režim. Naše kuchyně se řídí právními normami v platném znění. Konkrétně vyhláškou č.107/2005 Sb. o školním stravování a 561/2004 Sb., ze které jsme čerpali podklady pro normu výdeje jídel. Velikost porce je samozřejmě relativní. Někomu to příjde moc, někomu málo. V tom druhém případě se ovšem nemusíte bát. Pokud si Vaše ratolest příjde pro nášup, s radostí mu vyhovíme. Není nad spokojené syté dítě a prázdný hrnec v kuchyni ;-).

NORMA PRO VÝDEJ POKRMŮ

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...