Norma pro výdej jídel

Kolik toho Vaše dítko dostane k svačině? Má té omáčky dostatečně? A co maso? Bude mu stačit? Na tyto otázky Vám pomůže odpovědět příloha tohoto příspěvku, kde naleznete gramáž či velikost všech vydávaných jídel od přesnídávek až po pitný režim. Naše kuchyně se řídí právními normami v platném znění. Konkrétně vyhláškou č.107/2005 Sb. o školním stravování a 561/2004 Sb., ze které jsme čerpali podklady pro normu výdeje jídel. Velikost porce je samozřejmě relativní. Někomu to příjde moc, někomu málo. V tom druhém případě se ovšem nemusíte bát. Pokud si Vaše ratolest příjde pro nášup, s radostí mu vyhovíme. Není nad spokojené syté dítě a prázdný hrnec v kuchyni ;-).

NORMA PRO VÝDEJ POKRMŮ

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...