Nové webové stránky

Vážení rodiče, milé děti,

jak jste si jistě všimli, právě jsme spustili nový design našich webových stránek. Tento týden se ještě dolaďují všechny funkce, proto pokud by se vám špatně zobrazovaly příspěvky, či objevíte nějakou chybu,

prosím napište na sekretariat@skolasyrovice.cz, abychom mohli chybu co nejrychleji odstranit. 

Co se týče “dokumentů” a “úřední desky”, i tyto rubriky jsou v této chvíli postupně aktualizovány.

Děkujeme za strpení a sounáležitost s opravami. 

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...