Nové webové stránky

Vážení rodiče, milé děti,

jak jste si jistě všimli, právě jsme spustili nový design našich webových stránek. Tento týden se ještě dolaďují všechny funkce, proto pokud by se vám špatně zobrazovaly příspěvky, či objevíte nějakou chybu,

prosím napište na sekretariat@skolasyrovice.cz, abychom mohli chybu co nejrychleji odstranit. 

Co se týče “dokumentů” a “úřední desky”, i tyto rubriky jsou v této chvíli postupně aktualizovány.

Děkujeme za strpení a sounáležitost s opravami. 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...