Nový ŠR ve školní kuchyni

Vážení strávníci,
se začátkem nového školního roku startujeme provoz i ve školní kuchyni, proto bychom pro Vás rádi shrnuli pár důležitých informací:
– start výdeje jídel:
* v pondělí 2. 9.2019 – MŠ a cizí strávníci
* od úterý 3. 9. 2019 je plný provoz i pro ZŠ

– přihlášky ke stravování obdrží děti v MŠ i ZŠ první školní den (prosíme vyplnit a obratem vrátit), cizí strávníci se mohou přihlašovat v kanceláři jídelny od 8:00 – 12:00 hod.

– přihlášku si zájemci mohou stáhnout zde: Prihlaska_stravovani_20180627
nebo na našich webových stránkách v sekci školní jídelna/dokumenty/přihláška ke stravování.

Platby budou nadále probíhat INKASEM.
Pokud Vám to z nějakého důvodu nevyhovuje, je samozřejmě možný i způsob jednorázového převodu, ALE je zapotřebí platit přesnou částku, kterou zjistíte na začátku měsíce na našich webovkách, nebo u vedoucí školní kuchyně. Dále je nutné uvádět správný variabilní symbol, jenž Vám je přidělen.

Odhlašování jídel je možné v pracovní den do 15.00 hod.
– elektronicky
– emailem jídelna@skolasyrovice.cz
– telefonicky 724 921 502
– SMS 724 921 502

Prosíme rodiče dětí z MŠ při odhlašování jídel, nezapomínejte i na svačinky! Stačí napsat email, SMS, nebo zavolat vedoucí školní kuchyně 😉 . Pokud děti budou chodit pravidelně po obědě, opět napište vedoucí školní kuchyně. Odpolední svačinky se mohou odhlásit na celý rok.

Podrobnější informace naleznete v řádech v sekci školní jídelna/dokumenty.

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...