Nový ŠR ve školní kuchyni

Vážení strávníci,
se začátkem nového školního roku startujeme provoz i ve školní kuchyni, proto bychom pro Vás rádi shrnuli pár důležitých informací:
– start výdeje jídel:
* v pondělí 2. 9.2019 – MŠ a cizí strávníci
* od úterý 3. 9. 2019 je plný provoz i pro ZŠ

– přihlášky ke stravování obdrží děti v MŠ i ZŠ první školní den (prosíme vyplnit a obratem vrátit), cizí strávníci se mohou přihlašovat v kanceláři jídelny od 8:00 – 12:00 hod.

– přihlášku si zájemci mohou stáhnout zde: Prihlaska_stravovani_20180627
nebo na našich webových stránkách v sekci školní jídelna/dokumenty/přihláška ke stravování.

Platby budou nadále probíhat INKASEM.
Pokud Vám to z nějakého důvodu nevyhovuje, je samozřejmě možný i způsob jednorázového převodu, ALE je zapotřebí platit přesnou částku, kterou zjistíte na začátku měsíce na našich webovkách, nebo u vedoucí školní kuchyně. Dále je nutné uvádět správný variabilní symbol, jenž Vám je přidělen.

Odhlašování jídel je možné v pracovní den do 15.00 hod.
– elektronicky
– emailem jídelna@skolasyrovice.cz
– telefonicky 724 921 502
– SMS 724 921 502

Prosíme rodiče dětí z MŠ při odhlašování jídel, nezapomínejte i na svačinky! Stačí napsat email, SMS, nebo zavolat vedoucí školní kuchyně 😉 . Pokud děti budou chodit pravidelně po obědě, opět napište vedoucí školní kuchyně. Odpolední svačinky se mohou odhlásit na celý rok.

Podrobnější informace naleznete v řádech v sekci školní jídelna/dokumenty.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...