Obora Holedná – ŠKOLNÍ DRUŽINA

Vážení rodiče,

dne 15.11.2018 se uskuteční v rámci školní družiny exkurze do obory Holedná. Odjezd autobusem bude od školy cca v 12:15hod, návrat cca 16:30.

PROGRAM AKCE: S odborným doprovodem se projdeme po oboře Holedná a shlédneme obůrku s divočáky, kterou obklopuje naučná stezka s interaktivními prvky. Vydáme se hlouběji do lesa pozorovat život zvěře (krmelec, jezírka), pokud budeme mít štěstí, uvidíme nejen divočáky, daňky, ale i muflony či jelena siku.
Na programu si zahrajeme několik her a soutěží. Vše bude spjato s lesní tématikou tak, aby děti poznaly práci lesníků a samotný život stromů a zvěře v oboře.

S SEBOU: Teplé několikavrstvé oblečení + teplá obuv, čepice, rukavice a šálu (na Holedné místy dost fouká). Termoska s čajem se v batohu určitě neztratí.

VYBÍRÁME: 30,- (vstupné), autobus bude vyúčtován po akci.

V nejbližších dnech Vaše dítě obdrží v družině informační lístek, prosíme o vyplnění jeho případné účasti na uvedené akci.

Dětem, co mají tento den 5.vyučovacích hodin, 5.hodina odpadá, na oběd tedy půjdou již v 11:35hod. 🙂

Informace týkající se školní družiny naleznete také v sekci https://skolasyrovice.cz/skolni-druzina/

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...