Obora Holedná – ŠKOLNÍ DRUŽINA

Vážení rodiče,

dne 15.11.2018 se uskuteční v rámci školní družiny exkurze do obory Holedná. Odjezd autobusem bude od školy cca v 12:15hod, návrat cca 16:30.

PROGRAM AKCE: S odborným doprovodem se projdeme po oboře Holedná a shlédneme obůrku s divočáky, kterou obklopuje naučná stezka s interaktivními prvky. Vydáme se hlouběji do lesa pozorovat život zvěře (krmelec, jezírka), pokud budeme mít štěstí, uvidíme nejen divočáky, daňky, ale i muflony či jelena siku.
Na programu si zahrajeme několik her a soutěží. Vše bude spjato s lesní tématikou tak, aby děti poznaly práci lesníků a samotný život stromů a zvěře v oboře.

S SEBOU: Teplé několikavrstvé oblečení + teplá obuv, čepice, rukavice a šálu (na Holedné místy dost fouká). Termoska s čajem se v batohu určitě neztratí.

VYBÍRÁME: 30,- (vstupné), autobus bude vyúčtován po akci.

V nejbližších dnech Vaše dítě obdrží v družině informační lístek, prosíme o vyplnění jeho případné účasti na uvedené akci.

Dětem, co mají tento den 5.vyučovacích hodin, 5.hodina odpadá, na oběd tedy půjdou již v 11:35hod. 🙂

Informace týkající se školní družiny naleznete také v sekci https://skolasyrovice.cz/skolni-druzina/

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...