Obora Holedná – ŠKOLNÍ DRUŽINA

Vážení rodiče,

dne 15.11.2018 se uskuteční v rámci školní družiny exkurze do obory Holedná. Odjezd autobusem bude od školy cca v 12:15hod, návrat cca 16:30.

PROGRAM AKCE: S odborným doprovodem se projdeme po oboře Holedná a shlédneme obůrku s divočáky, kterou obklopuje naučná stezka s interaktivními prvky. Vydáme se hlouběji do lesa pozorovat život zvěře (krmelec, jezírka), pokud budeme mít štěstí, uvidíme nejen divočáky, daňky, ale i muflony či jelena siku.
Na programu si zahrajeme několik her a soutěží. Vše bude spjato s lesní tématikou tak, aby děti poznaly práci lesníků a samotný život stromů a zvěře v oboře.

S SEBOU: Teplé několikavrstvé oblečení + teplá obuv, čepice, rukavice a šálu (na Holedné místy dost fouká). Termoska s čajem se v batohu určitě neztratí.

VYBÍRÁME: 30,- (vstupné), autobus bude vyúčtován po akci.

V nejbližších dnech Vaše dítě obdrží v družině informační lístek, prosíme o vyplnění jeho případné účasti na uvedené akci.

Dětem, co mají tento den 5.vyučovacích hodin, 5.hodina odpadá, na oběd tedy půjdou již v 11:35hod. 🙂

Informace týkající se školní družiny naleznete také v sekci https://skolasyrovice.cz/skolni-druzina/

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...