Obvyklé měsíční platby

27. 3. 2020

Vážení rodiče,

z důvodů stálého uzavření ZŠ i MŠ se nebude pro následující období nic na stravné vybírat.
Kdo má na svých účtech nastaveno INKASO, nemusí nic měnit. Jelikož se peníze strhávají až po vyslání konkrétní částky ze školy směrem k Vašim účtům, což nyní neproběhne, žádná částka se Vám nestrhne.

Kdo má nastavené trvalé příkazy, prosíme o jejich pozastavení do doby znovuotevření školy.

Po dobu uzavření MŠ je pozastavena i platba “školkovného”.

V případě jakýchkoliv dotazů k tomuto tématu se prosím obracejte na vedoucí školní jídelny, paní Fialovou – jidelna@skolasyrovice.cz, nebo na hospodářku školy, paní Hanzelovou – sekretariat@skolasyrovice.cz.

Děkujeme za spolupráci a přejeme pevné zdraví 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...