Obvyklé měsíční platby

27. 3. 2020

Vážení rodiče,

z důvodů stálého uzavření ZŠ i MŠ se nebude pro následující období nic na stravné vybírat.
Kdo má na svých účtech nastaveno INKASO, nemusí nic měnit. Jelikož se peníze strhávají až po vyslání konkrétní částky ze školy směrem k Vašim účtům, což nyní neproběhne, žádná částka se Vám nestrhne.

Kdo má nastavené trvalé příkazy, prosíme o jejich pozastavení do doby znovuotevření školy.

Po dobu uzavření MŠ je pozastavena i platba “školkovného”.

V případě jakýchkoliv dotazů k tomuto tématu se prosím obracejte na vedoucí školní jídelny, paní Fialovou – jidelna@skolasyrovice.cz, nebo na hospodářku školy, paní Hanzelovou – sekretariat@skolasyrovice.cz.

Děkujeme za spolupráci a přejeme pevné zdraví 🙂

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...