Obvyklé měsíční platby

27. 3. 2020

Vážení rodiče,

z důvodů stálého uzavření ZŠ i MŠ se nebude pro následující období nic na stravné vybírat.
Kdo má na svých účtech nastaveno INKASO, nemusí nic měnit. Jelikož se peníze strhávají až po vyslání konkrétní částky ze školy směrem k Vašim účtům, což nyní neproběhne, žádná částka se Vám nestrhne.

Kdo má nastavené trvalé příkazy, prosíme o jejich pozastavení do doby znovuotevření školy.

Po dobu uzavření MŠ je pozastavena i platba “školkovného”.

V případě jakýchkoliv dotazů k tomuto tématu se prosím obracejte na vedoucí školní jídelny, paní Fialovou – jidelna@skolasyrovice.cz, nebo na hospodářku školy, paní Hanzelovou – sekretariat@skolasyrovice.cz.

Děkujeme za spolupráci a přejeme pevné zdraví 🙂

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...