Od 14. 10. distanční výuka

13. 10. 2020

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády z 12. 10. přechází naše škola od 14. 10 do 23. 10. na distanční výuku.

Co se týče formulářů OČR, v tuto chvíli zjišťujeme detaily.
Všem dětem ze ZŠ je automaticky odhlášen oběd. Peníze za stravné se převádí do dalšího měsíce.

Sledujte prosím průběžně naše webové stránky, v průběhu dne Vás budeme detailněji informovat.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...