Od pondělí 16. 3. se MŠ uzavírá

Vážení rodiče,
z důvodů preventivního protiepidemického opatření se mateřská škola v Syrovicích i v Sobotovicích
od pondělí 16. 3. UZAVÍRÁ na dobu neurčitou
.
Zítřejší provoz, tj.pátek 13. 3., je ještě zajištěn v plném rozsahu.

V případě, že je Vaše dítě na zítřek nahlášeno, ale již nepřijde, má nárok na stravu, kterou si můžete vyzvednout ve školní kuchyni v obvyklém čase.
Všechny nahlášené obědy se od pondělí automaticky odhlašují.

Případné změny budeme zveřejňovat zde, na našich webových stránkách. Prosíme tedy o průběžné sledování.

Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...