Odběr jídel od 9/2018 – “cizí strávníci”

Vážení strávníci,
v případě zájmu o odběr jídel od 9/2018 je třeba se opětovně přihlásit ke stravování. Pokud si přejete odebírat obědy již v prvním školním týdnu, tj. od 3. září 2018, je nutné se přihlásit v termínu mezi 27.8.2018 – 29.8.2018, v čase od 8:00 hod do 12:00 hod. v kanceláři jídelny.

Kateřina Fialová
vedoucí školní jídelny

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...