Odběr jídel od 9/2018 – “cizí strávníci”

Vážení strávníci,
v případě zájmu o odběr jídel od 9/2018 je třeba se opětovně přihlásit ke stravování. Pokud si přejete odebírat obědy již v prvním školním týdnu, tj. od 3. září 2018, je nutné se přihlásit v termínu mezi 27.8.2018 – 29.8.2018, v čase od 8:00 hod do 12:00 hod. v kanceláři jídelny.

Kateřina Fialová
vedoucí školní jídelny

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...