Odhlášení stravy žáků

18. 5. 2020

Vážení rodiče,
pokud je Vaše dítě od 25. 5. 2020 přihlášeno ke školní docházce a za běžného provozu (tzn. před březnovém uzavření školy) se stravovalo ve školní jídelně,
je automaticky opět přihlášeno i k stravě.


Pokud se dítě stravovat již nebude, je nutné jej ze stravování odhlásit.

Odhlášení je možné klasickým způsobem:
– elektronicky – https://strav.nasejidelna.cz/0162/login
– emailem – jidelna@skolasyrovice.cz
– pomocí sms – 724 921 502

Pokud jste již tak učinili, berte tuto zprávu za bezpředmětnou.

Děkuji za spolupráci

Vedoucí školní jídelny
Kateřina Fialová

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...