Odhlašování jídel z důvodu absence

Vážení rodiče,

pokud potřebujete odhlásit jídlo dítěte z důvodu absence (návštěva u lékaře, nemoc atd.),
nestačí to oznámit jen třídní učitelce, ale je potřeba to nahlásit i u naší vedoucí kuchyně paní Fialové,
a to těmito způsoby:

– sami v jídelním systému přes internet
– sms na tel. čísle 724 921 502
– e-mailem jidelna@skolasyrovice.cz
– osobně přímo v kanceláři kuchyně

Připomínáme, že nemocné dítě má nárok na stravu pouze první den nemoci.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...