Odhlašování svačinek v MŠ

Vážení rodiče,

jelikož v minulém školním roce docházelo k zbytečnému plýtvání jídla – zejména u odpoledních svačinek, kdy dítě šlo po obědě domů, prosím o důslednější odhlašování odpolední svačinky, a to nejlépe 2 dny předem.
Pokud dítě bude chodit po obědě domů pravidelně, prosím o nahlášení. Svačinky budou odhlášeny na celý školní rok.

Tímto společně zamezíme plýtváním jak jídla tak Vašimi penězi.

Děkuji

Kateřina Fialová
vedoucí školní kuchyně
tel: 724 921 502
email: jídelna@skolasyrovice.cz

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...