Odloučené pracoviště – MŠ Sobotovice

Vážení rodiče,

v těchto dnech jsme konečně získali pro naše odloučené pracoviště v Sobotovicích kolaudační souhlas, na jehož podkladě můžeme požádat o zápis do rejstříku škol. Jakmile dostaneme oficiální vyjádření z Kraje, že je nová třída zapsána, bude konečně stanoveno datum pro zápis dětí pro tuto “školku”. Nicméně už nyní mohou rodiče ze Sobotovic chodit na OÚ Sobotovice pro evidenční list a přihlášku k předškolnímu vzdělávání.

Upozorňujeme syrovické rodiče, že zápis se bude týkat pouze dětí sobotovických. Pokud se zde nezaplní dle přihlášených dětí kapacita, automaticky jsou na řadě syrovické děti, a to v pořadí vyplývajícího ze zápisu do MŠ v Syrovicích. Tzn. Zbude-li jedno místo v Sobotovicích, má přednostní šanci na umístění “první pod čarou” v Syrovicích. Nemusíte se tedy plašit, že z důvodu dovolených či jiných se nestihnete k zápisu dostavit. Není to třeba. Myslíme na Vás.

O průběhu a veškerých změnách Vás budeme neprodleně informovat.
V případě nejasností se můžete obracet na sekretariát školy.

Děkujeme.

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...