Omezení provozu mateřské školy dne 18. 4. 2019 – velikonoční prázdniny

Z důvodu nezbytného školení na téma Základy první pomoci pro zaměstnance škol a školských zařízení, infekční a parazitární onemocnění u dětí předškolního a školního věku, které se týká všech pedagogů základní i mateřské školy, bude 18. 4. 2019 omezen provoz v mateřské škole. Otevřena bude pouze jedna třída s kapacitou pro 28 dětí.

Tímto žádáme rodiče o zvážení nutnosti docházky dítěte právě v tento den, protože kapacita je omezená, školení proběhnout musí a nechceme MŠ uzavírat úplně.

Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...