Oprava komunikace u MŠ

AKTUALIZACE 

Vážení rodiče, z důvodu neočekávaných komplikací se bohužel oprava povrchu na ulici Malá strana prodlouží až do 15. 12. 2023. Prosíme, dbejte vy i vaše děti v úseku bezprostřední blízkosti stavby vyšší opatrnosti. Jelikož se v tuto chvíli bude pracovat převážně na straně MŠ podél třídy “mravenečků” a zahrady, pro vstup do MŠ využívejte výhradně vstup brankou od zastávky. Předejdete tak zbytečným komplikacím, ne-li úrazu. 

Děkujeme za spolupráci 

 ————————————————————————————————————-

Vážení rodiče, ve čtvrtek 19. 10. 2023 bude zahájena oprava povrchu komunikace na ulici Malá strana, tj. u MŠ a ŠJ Syrovice. Po dobu stavebních úprav nebude možné zde zajíždět ani parkovat. Dále bude také z tohoto důvodu dočasně zrušena autobusová zastávka linky 154 u MŠ. Dojíždějící děti mohou využívat autobusovou zastávku na ulici Sobotovická. Stavba by měla být dokončena nejpozději do 20. 11. 2023. Děkujeme za pochopení a spolupráci

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...