Oprava komunikace u MŠ

AKTUALIZACE 

Vážení rodiče, z důvodu neočekávaných komplikací se bohužel oprava povrchu na ulici Malá strana prodlouží až do 15. 12. 2023. Prosíme, dbejte vy i vaše děti v úseku bezprostřední blízkosti stavby vyšší opatrnosti. Jelikož se v tuto chvíli bude pracovat převážně na straně MŠ podél třídy “mravenečků” a zahrady, pro vstup do MŠ využívejte výhradně vstup brankou od zastávky. Předejdete tak zbytečným komplikacím, ne-li úrazu. 

Děkujeme za spolupráci 

 ————————————————————————————————————-

Vážení rodiče, ve čtvrtek 19. 10. 2023 bude zahájena oprava povrchu komunikace na ulici Malá strana, tj. u MŠ a ŠJ Syrovice. Po dobu stavebních úprav nebude možné zde zajíždět ani parkovat. Dále bude také z tohoto důvodu dočasně zrušena autobusová zastávka linky 154 u MŠ. Dojíždějící děti mohou využívat autobusovou zastávku na ulici Sobotovická. Stavba by měla být dokončena nejpozději do 20. 11. 2023. Děkujeme za pochopení a spolupráci

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...