Organizační změna v MŠ pro ŠR 20/21

24. 6.2020

Vážení rodiče,

jeden školní rok nám pozvolna končí, a i když se to nezdá, další máme za dveřmi. Proto bych Vás touto formou ráda informovala o změnách, které nás od nového školního roku v mateřské škole čekají.

Jelikož budeme mít 51 předškoláků, tedy dětí, které nastupují k povinnému předškolnímu vzdělávání, rozhodla jsem se z důvodu efektivnějšího naplnění RVP PV pro školní rok 20/21 uskutečnit organizační změnu, a to přizpůsobit provoz dvou tříd jen pro ně.

Protože naše MŠ celou dobu usiluje o to, aby čas prožitý v mateřské škole byl pro dítě radostí, příjemnou zkušeností a zdrojem dobrých a spolehlivých základů do života i vzdělávání, tímto krokem ještě více obohatíme denní program předškoláčků a usnadníme jim s úzkou spoluprací s naší ZŠ další vzdělávací cestu.

Naše děti si zaslouží být maximálně podporovány v individuálním rozvoji a my jim to chceme touto cestou co nejvíce umožnit.

Mgr. Markéta Beránková
ředitelka školy

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...