Plánované školní akce pro ŠR 22/23

Vážení rodiče, 

na tento školní rok plánujeme v ZŠ uskutečnit mimo jiné tyto akce:

  • lyžařský kurz
  • bruslařský kurz 
  • škola v přírodě

Jelikož to jsou akce většího charakteru, které jsou i finančně náročnější, je potřeba zjistit váš případný zájem. V těchto dnech vám děti přinesou v deníčcích “minidotazník”, kde se můžete u jednotlivé akce vyjádřit, zda zájem máte či ne. Naleznete tam i možnou cenu. Jde ovšem o částku předběžnou a záměrně nadsazenou – vycházeli jsme z komerční nabídky a snažili se stanovit maximálně možnou cenu s ohledem na turbulentní dobu v oblasti cen energií a pohonných hmot. Jakmile bude znám Váš zájem, budou se vyjednávat konkrétní podmínky a s nimi i cena. Ta bude pak s vysokou pravděpodobností nižší.

Děkujeme za spolupráci 

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...