Platby pro nový školní rok

Vážení rodiče, 

letošní částka na “sešitovné”  byla stanovena na 250,- Kč. Tato suma zahrnuje nákup předtištěných pracovních i běžných obyčejných sešitů, materiál na kopírování apod. Částku prosím uhraďte bezhotovostně na účet školy nejpozději do konce září. 

Pro veškeré provozní platby tohoto typu, které proběhnou v rámci školního roku, je určen tento účet:

30015 – 4055246399/0800

Při platbě prosíme uvádějte VŽDY  variabilní symbol, který je pro třídu (družinu) vašeho dítěte určen, a do poznámky uveďte jméno dítěte.

VS pro jednotlivé třídy jsou:

TŘÍDA VS
1 A 1011
B 1012
2 A 1021
B 1022
3 A 1031
4 A 1041
B 1042
5 A 1051
B 1052

 

Dále pak pro:

  • přípravnou třídu je VS 2121

Děkujeme za spolupráci. 

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...