Plavání 3.A + 3.B

Vážení rodiče,

od příštího týdne začnou žáci 3. ročníku v rámci TV navštěvovat plavecký kurz.

KDE: Plavecká škola Hustopeče
KDY: každé úterý, od 14. 9.- 16. 11. 2021

Odjezd autobusu od sokolovny: 8.30 hod
Příjezd: 12:00-12:30 hod

S sebou do batůžku:
– plavky
– ručník
– vlastní mýdlo
– pití, svačina

Bližší informace vám budou sděleny prostřednictvím třídních učitelek.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...