Po stopách hradního strašidla v Dolních Kounicích

Byl krásný dubnový den, přesně 24.4., den přímo stvořený pro pěkný výlet. Počasí nám přálo, takže nezbývalo nic jiného, než si to pěkně užít. Vyrazili jsme na hrad do Dolních Kounic, kde se nám celé dopoledne věnovaly dvě čarodějky a jejich pomocníci. Děti měly možnost si vyzkoušet dobové oblečení, plnily různé úkoly a pořádně se vydováděly na diskotéce. V útrobách hradu na nás čekalo několik úkolů, které jsme museli splnit, abychom mohli otevřít kouzelnou truhlici. Úkoly jsme zvládli na jedničku a za odměnu jsme nejprve slyšeli, potom i viděli, hradní strašidlo. Nikdo se ho ale nebál, a tak nás nechalo v klidu odcestovat zpět do školky na dobrý oběd.

Více fotek ve fotogalerii a na stránkách hradu.
Heslo k prohlédnutí fotek z hradu, které fotili přímo hradní páni, je na nástěnkách v MŠ.

🙂

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...