Podzimní dílničky

V pátek 18.10.2018 proběhly na školním dvoře podzimní dílničky.

Počasí nám opravdu přálo! 🙂 Krásnou podzimní dekoraci si vyrobily nejenom děti ze školní družiny, ale přišli i jejich kamáradi a rodiče. Každý si mohl vytvořit podzimní lucerničku, ježka z brambory, podzimní girlandu či ozdobu na dveře. Všichni odcházeli nadšení a spokojení se svými výrobky.

Těšíme na další společnou akci 🙂
Vychovatelky ze školní družiny

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...