Podzimní dílničky

V pátek 18.10.2018 proběhly na školním dvoře podzimní dílničky.

Počasí nám opravdu přálo! 🙂 Krásnou podzimní dekoraci si vyrobily nejenom děti ze školní družiny, ale přišli i jejich kamáradi a rodiče. Každý si mohl vytvořit podzimní lucerničku, ježka z brambory, podzimní girlandu či ozdobu na dveře. Všichni odcházeli nadšení a spokojení se svými výrobky.

Těšíme na další společnou akci 🙂
Vychovatelky ze školní družiny

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...