Podzimní radovánky v ŠD

Podzim přímo láká k pestrým hrám. Nejinak je to v naší družině. Co se u nás tedy děje? 

  • Podzimní moštováni a ochutnávka ovocných, ale i zeleninových šťáv
  • Tradice spojené s dožínkami – učíme se tančit Moravskou besedu a povídáme si o krojích
  • Stezku bosou nohou si děti užily i v teple naší školy
  • Drakiáda 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...