Pokračování péče z důvodu uzavření škol

27. 3. 2020

Vážení rodiče,

česká správa sociálního zabezpečení vydala nový formulář, určený pro záznam v pokračování péče z důvodu uzavření škol. Zde Vám ho dáváme k dispozici: Vykaz_pece(2) .

Tento “Výkaz” již nemusíte mít potvrzený ze školy. Uvádíme jej zde jen pro Vaši případnou potřebu.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...