Pokračování péče z důvodu uzavření škol

27. 3. 2020

Vážení rodiče,

česká správa sociálního zabezpečení vydala nový formulář, určený pro záznam v pokračování péče z důvodu uzavření škol. Zde Vám ho dáváme k dispozici: Vykaz_pece(2) .

Tento “Výkaz” již nemusíte mít potvrzený ze školy. Uvádíme jej zde jen pro Vaši případnou potřebu.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...