Pomoc základní škole v Hruškách

2. 7. 2021

Vážení rodiče, děti a přátele školy,

věříme, že spousta z Vás lidem z poničené oblasti tornádem už v této chvíli pomohla ať už příspěvkem na jakýkoliv transparentní účet, vlastním přičiněním nebo jiným prospěšným způsobem.
Pokud však zvažujete ještě další pomoc, přidejte se k nám. Naše škola se rozhodla podat pomocnou ruku základní škole v Hruškách, která ji bude potřebovat v průběhu celých prázdnin a jakákoliv nabídnutá pomoc bude určitě vítána.

Finanční podpora školy je možná zde:
Č. účtu školy: 86-172 4430297/0100.
Do zprávy pro příjemce napište DAR.

Další info a možnou materiální pomoc bude škola zveřejňovat na svých stránkách:
ZŠ Hruškyhttps://zshrusky.cz/w/

Děkujeme za Vaši vstřícnost, ochotu a pomoc spojenou s touto mimořádnou událostí.

Vedení školy

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...