Pondělní start výuky – doplnění

9. 4. 2021

Vážení rodiče,
pro ujasnění si informací, zde máte ještě malé shrnutí:
– v pondělí 12. 4. v 8.00 začíná prezenční výuka (výuka ve škole) 1., 4. a 5. ročníku.
– třídy 2.A, 2.B, 3.A a 3.B pokračují v online výuce. Na prezenční výuku nastupují až 19. 4.

Družina bude fungovat v běžném režimu jak ranní, tak odpolední.
Školní stravování je pro všechny přihlášené zajištěno. Pokud je z vaší strany změna, je ji potřeba nahlásit vedoucí kuchyně, paní Fialové.

Děti které nastupují na prezenční výuku, se budou vždy v pondělí a ve čtvrtek testovat. Pro snadnější průběh prosíme, aby děti přišly v tyto dny do školy dříve – cca v 7:45 hod. Nezapomeňte dětem přibalit roušky.


Více o testování zde: https://testovani.edu.cz/pro-rodice

Pokud se rozhodnete, že vaše dítě do školy vzhledem k pandemické situaci nepošlete, škola nemá povinnost zajištění onlinevýuky v týdnu jeho prezenční výuky. Nicméně i tak budeme nápomocni.

Protože stále není dovolena HV a TV, budou mít děti upravené rozvrhy hodin. Bližší informace vám dodají třídní učitelky vašich dětí.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...