Pondělní start výuky – doplnění

9. 4. 2021

Vážení rodiče,
pro ujasnění si informací, zde máte ještě malé shrnutí:
– v pondělí 12. 4. v 8.00 začíná prezenční výuka (výuka ve škole) 1., 4. a 5. ročníku.
– třídy 2.A, 2.B, 3.A a 3.B pokračují v online výuce. Na prezenční výuku nastupují až 19. 4.

Družina bude fungovat v běžném režimu jak ranní, tak odpolední.
Školní stravování je pro všechny přihlášené zajištěno. Pokud je z vaší strany změna, je ji potřeba nahlásit vedoucí kuchyně, paní Fialové.

Děti které nastupují na prezenční výuku, se budou vždy v pondělí a ve čtvrtek testovat. Pro snadnější průběh prosíme, aby děti přišly v tyto dny do školy dříve – cca v 7:45 hod. Nezapomeňte dětem přibalit roušky.


Více o testování zde: https://testovani.edu.cz/pro-rodice

Pokud se rozhodnete, že vaše dítě do školy vzhledem k pandemické situaci nepošlete, škola nemá povinnost zajištění onlinevýuky v týdnu jeho prezenční výuky. Nicméně i tak budeme nápomocni.

Protože stále není dovolena HV a TV, budou mít děti upravené rozvrhy hodin. Bližší informace vám dodají třídní učitelky vašich dětí.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...