Ponožkový den v ZŠ a MŠ

Naše škola a školka se připojily ke Světovému dnu Downova syndromu, který připadá na 21.března. Tzv. “Ponožkový den” byl letos věnovaný všem lidem, kteří jsou jiní. “Leave no one behind” je motto tohoto dne pro rok 2019. Ponožky symbolizují chromozomy – části buňky, jejichž anomálie způsobuje Downův syndrom.

Proto: Na každou nožku jinou ponožku!

Více fotek naleznete ve fotogalerii ZŠ a MŠ 🙂

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...