Ponožkový den v ZŠ a MŠ

Naše škola a školka se připojily ke Světovému dnu Downova syndromu, který připadá na 21.března. Tzv. “Ponožkový den” byl letos věnovaný všem lidem, kteří jsou jiní. “Leave no one behind” je motto tohoto dne pro rok 2019. Ponožky symbolizují chromozomy – části buňky, jejichž anomálie způsobuje Downův syndrom.

Proto: Na každou nožku jinou ponožku!

Více fotek naleznete ve fotogalerii ZŠ a MŠ 🙂

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...