Povinnost roušek od 10. 9.

9. 9. 2020

Vážení rodiče,
dle dnešního nařízení ministerstva zdravotnictví je od zítřka 10. 9. 2020 povinné nošení roušek ve všech vnitřních prostorách.

Prosíme, aby všechny děti zítra přišly do budovy školy v roušce.
Dále je nutné, aby měly s sebou minimálně jednu náhradní na možnou výměnu.

Podle dosavadních informací je děti musí nosit všude v prostorách školy mimo výuku ve třídě (tak, jako na jaře).

Viz zde: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rousky-se-vraci-do-skol-ve-tridach-je-ale-zaci-nosit-nemusi-rekl-plaga-119022

Přímo ve školkách ministerstvo zdravotnictví nošení roušek nenařizuje. Zatím je to tak, že chráněni rouškou musí být v mateřinkách jen rodiče, kteří si přijdou vyzvednout potomka. Děti a personál nemusí nosit ochranu obličeje.

Pokud vyjdou v platnost další výjimky, situaci se samozřejmě přizpůsobíme.
Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...