Pozvánka na minivýstavu – “Jižní Morava čte”

V přízemí budovy ZŠ jsme od dnešního dne vystavili práce dětí, které se zúčastnily literárně-výtvarné soutěže “Jižní Morava čte”. Možnost shlédnutí výtvarných děl našich dětí, které byly velmi úspěšné, je do pátku 7.2. Zájemci o prohlídku zvoňte prosím na “Družina 1,2”.

Všichni jste srdečně zváni:-)

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...