Pozvánka na minivýstavu – “Jižní Morava čte”

V přízemí budovy ZŠ jsme od dnešního dne vystavili práce dětí, které se zúčastnily literárně-výtvarné soutěže “Jižní Morava čte”. Možnost shlédnutí výtvarných děl našich dětí, které byly velmi úspěšné, je do pátku 7.2. Zájemci o prohlídku zvoňte prosím na “Družina 1,2”.

Všichni jste srdečně zváni:-)

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...