Pozvánka na minivýstavu – “Jižní Morava čte”

V přízemí budovy ZŠ jsme od dnešního dne vystavili práce dětí, které se zúčastnily literárně-výtvarné soutěže “Jižní Morava čte”. Možnost shlédnutí výtvarných děl našich dětí, které byly velmi úspěšné, je do pátku 7.2. Zájemci o prohlídku zvoňte prosím na “Družina 1,2”.

Všichni jste srdečně zváni:-)

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...