Prázdninový provoz MŠ pro předškolní děti

Vážení rodiče,
zachytili jsme informaci, že předškoláci o velkých prázdninách nemohou navštěvovat mateřskou školu. Tato fabulace, která se šíří mezi rodiči, se nezakládá na pravdě a do mateřské školy o prázdninách mohou chodit.
Prázdninový provoz bývá v měsíci červenci, jak bude zajištěn provoz, tzn. kolik pojede tříd, se včas dozvíte.

S případnými dotazy se můžete obrátit přímo na mě: ms@skolasyrovice.cz

Přeji krásný den, Strouhalová Karla, zás.řed.pro předšk.vzděl

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...