Prázdninový provoz v MŠ

Vážení rodiče,
prázdninový provoz mateřské školy bude zajištěn od 1.7. do 31.7. 2020 v MŠ Syrovice.
Viz rozhodnutí ředitelky školy: rozhodnutí o provozu mateřské školy
Žádáme rodiče, kteří potřebují umístit dítě v červenci do mateřské školy o vypsání přesných dnů, které bude dítě mateřskou školu navštěvovat (na ostatní dny můžeme umístit další dítě).

Docházku je nutné nahlásit do 18.6.2020 na email ms@skolasyrovice.cz
Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...