Přednáška o školním stravování

Vážení rodiče,

připravili jsme pro Vás přednášku týkající se pravidel školního stravování. Jakých norem se musí školní kuchyně držet? Co to je spotřební koš? Pokud Vás tato problematika zajímá, nenechte si ujít dne 21.3.19 v 17.00 hod. vystoupení paní Bc. Jarmily Čožíkové, která se tomuto tématu věnuje celou svou pracovní kariéru.

Těšíme se na Vás

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...