Přednáška o školním stravování

Vážení rodiče,

připravili jsme pro Vás přednášku týkající se pravidel školního stravování. Jakých norem se musí školní kuchyně držet? Co to je spotřební koš? Pokud Vás tato problematika zajímá, nenechte si ujít dne 21.3.19 v 17.00 hod. vystoupení paní Bc. Jarmily Čožíkové, která se tomuto tématu věnuje celou svou pracovní kariéru.

Těšíme se na Vás

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...