Přestup žáka do 6. ročníku – ZŠ Židlochovice

14. 4. 2020

Vážení rodiče,

pro děti, které mají zájem nastoupit do 6.ročníku do ZŠ Židlochovic, je nutné vyplnit formulář o přestupu žáka 2019_Žádost-o-přestup-1 .

Tuto žádost vyplňte i v případě, že jste s dětmi podali už přihlášku na gymnázium a ZŠ Židlochovice maté jako druhou rezervní možnost. Zde je nutné jen dopsat poznámku, že jste podali přihlášku i na gymnázium. V takovém případě budou v ZŠ Židlochovice pro Vašeho žáka/žákyni místo rezervovat.

Vyplněné žádosti odešlete emailem na sekretariat@skolasyrovice.cz, a to do 30.dubna 2020.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.
Sekretariát školy

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...