Přestup žáka do 6. ročníku – ZŠ Židlochovice

14. 4. 2020

Vážení rodiče,

pro děti, které mají zájem nastoupit do 6.ročníku do ZŠ Židlochovic, je nutné vyplnit formulář o přestupu žáka 2019_Žádost-o-přestup-1 .

Tuto žádost vyplňte i v případě, že jste s dětmi podali už přihlášku na gymnázium a ZŠ Židlochovice maté jako druhou rezervní možnost. Zde je nutné jen dopsat poznámku, že jste podali přihlášku i na gymnázium. V takovém případě budou v ZŠ Židlochovice pro Vašeho žáka/žákyni místo rezervovat.

Vyplněné žádosti odešlete emailem na sekretariat@skolasyrovice.cz, a to do 30.dubna 2020.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.
Sekretariát školy

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...