Prevence – nástraha návykové látky NIKOTIN

Vážení rodiče,

chtěli bychom vás upozornit o nových výrobcích na trhu, které mohou vést k návykovým potížím a začínají se rozmáhat, bohužel, už i u dětí mladšího školního věku. Jsou to cigarety VAP a nikotinové sáčky (podrobněji viz letáček níže) ). Obojí obsahuje nikotin, mají různé ovocné příchutě, proto nejsou poznatelné čichem stejně jako jiné tabákové výrobky.
Najděte si prosím chvilku na případnou otevřenou diskusi s Vaším dítětem nad tímto tématem s cílem omezit/zbránit jejich užívání dětmi. 

PaedDr. Božena Procházková, metodik prevence ZŠ

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...