Prevence – nástraha návykové látky NIKOTIN

Vážení rodiče,

chtěli bychom vás upozornit o nových výrobcích na trhu, které mohou vést k návykovým potížím a začínají se rozmáhat, bohužel, už i u dětí mladšího školního věku. Jsou to cigarety VAP a nikotinové sáčky (podrobněji viz letáček níže) ). Obojí obsahuje nikotin, mají různé ovocné příchutě, proto nejsou poznatelné čichem stejně jako jiné tabákové výrobky.
Najděte si prosím chvilku na případnou otevřenou diskusi s Vaším dítětem nad tímto tématem s cílem omezit/zbránit jejich užívání dětmi. 

PaedDr. Božena Procházková, metodik prevence ZŠ

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...