Preventivní program: „Moje cesta na svět“,

Dobrý den, vážení rodiče,

v měsíci únoru, ve čtvrtek 29. 2. 2024, proběhne na naší škole ve třídách – 3. A, 3. B a 4. ročníku preventivní program „Moje cesta na svět“.

  • Program je zaměřený na prevenci rizikového sexuálního chování dětí, na vytváření zdravých představ a vztahů mezi oběma pohlavími u dětí mladšího školního věku. Naše děti mají skrze mediální zdroje přístup k obrazům a informacím, které často nejsou přiměřené jejich psychickému vývoji a stává se, že si vytvářejí nezdravé a zmatené představy o intimních oblastech života. Program je vhodným doplňkem ve vzdělávání v této oblasti a je určen pro děti 3. a 4. tříd základních škol. Více informací o obsahu programu naleznete na http://www.napocatku.cz

Preventivní program je zpoplatněn, prosíme o úhradu částky 60,- Kč/dítě na účet školy nejpozději do 28. 2. 2024.

Účet školy: 30015 – 4055246399/0800,

jako VS  uveďte:

  • pro třídu 3. A10031
  • pro třídu 3. B – 10032
  • pro třídu 4. roč. – 10041

a do zprávy pro příjemce: „PP, příjmení a jméno dítěte“.

Děkujeme 🙂
PaedDr. Božena Procházková, metodik prevence školy

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...