Přihlášky k zápisu/odkladu do ZŠ

Vážení rodiče,
přihlášky k zápisu do 1. třídy si můžete vyzvednout na sekretariátě školy každý pracovní den od 8.OO hod. do 14.30 hod.
Pokud někomu čas nevyhovuje, ráda se s Vámi domluvím na individuálním předání. V tomto případě volejte na sekretariát školy, tel. číslo 515 221 148, nebo pište na email sekretariat@skolasyrovice.cz.

Za sekretariát
M. Hanzelová

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...