Příměšťáky 2020 – info

4. 6. 2020

Vážení rodiče,
s organizací příměstských táborů stále počítáme. Bohužel do této chvíle nám nepřišly informace, za jakých podmínek můžeme příměšťáky provozovat. Jestli je to možné pouze za podmínek, za kterých teď funguje škola (tzn. 15 dětí ve skupině, které se nesmějí potkat, atd.), nebo jestli režim už bude zase o kousek volnější…

S patřičnými orgány jsme ale ve spojení a máme přislíbeny informace v řádu dnů. Jakmile se tedy situace změní, budeme Vás IHNED kontaktovat.

Pokud už nyní víte, že se Vaše “nahlášené” dítě letos táborů nezúčastní, napište prosím na sekretariat@skolasyrovice.cz

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...