Příměšťáky 2020 – info

4. 6. 2020

Vážení rodiče,
s organizací příměstských táborů stále počítáme. Bohužel do této chvíle nám nepřišly informace, za jakých podmínek můžeme příměšťáky provozovat. Jestli je to možné pouze za podmínek, za kterých teď funguje škola (tzn. 15 dětí ve skupině, které se nesmějí potkat, atd.), nebo jestli režim už bude zase o kousek volnější…

S patřičnými orgány jsme ale ve spojení a máme přislíbeny informace v řádu dnů. Jakmile se tedy situace změní, budeme Vás IHNED kontaktovat.

Pokud už nyní víte, že se Vaše “nahlášené” dítě letos táborů nezúčastní, napište prosím na sekretariat@skolasyrovice.cz

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...