Příměšťáky 2020 – info

4. 6. 2020

Vážení rodiče,
s organizací příměstských táborů stále počítáme. Bohužel do této chvíle nám nepřišly informace, za jakých podmínek můžeme příměšťáky provozovat. Jestli je to možné pouze za podmínek, za kterých teď funguje škola (tzn. 15 dětí ve skupině, které se nesmějí potkat, atd.), nebo jestli režim už bude zase o kousek volnější…

S patřičnými orgány jsme ale ve spojení a máme přislíbeny informace v řádu dnů. Jakmile se tedy situace změní, budeme Vás IHNED kontaktovat.

Pokud už nyní víte, že se Vaše “nahlášené” dítě letos táborů nezúčastní, napište prosím na sekretariat@skolasyrovice.cz

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...