Příměstský tábor “Pod hladinou” – POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!!

Milé děti,

chcete-li zažít pořádné prázdninové dobrodružství, přihlaste se na náš 3. příměstský tábor v termínu od 26. – 30. 7. 2021. Máme posledních pár volných míst 🙂

Více informací naleznete níže.

Těšíme se na Vás!

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...