Problém s odhlašováním stravy na internetu

Vážení strávníci,
na straně dodavatele stravovacího programu nastal problém, proto v tuto chvíli nelze odhlašovat stravu online.

Stravu si můžete odhlásit dalšími možnými způsoby – smskou, emailem či osobně u vedoucí kuchyně.

Situaci řešíme, snad se chyba v software brzy podaří odstranit.
Děkujeme za pochopení

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...