Prodloužení vánočních prázdnin

14. 12. 2020

Dny 21. a 22. prosince 2020 byly MŠMT vyhlášeny jako dny boje proti covidu. O tyto dva dny se tímto prodlouží volno, které souvisí s vánočními svátky.
Děti budou naposledy tento rok ve škole v pátek 18. 12. 2020.

Rodiče budou pro tyto dva dny moci čerpat ošetřovné.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...