Projektový den – Podzimní dekorace

Dne 25. 10. se v naší škole uskutečnil projektový den, během kterého si děti ve třídách vyráběly různé podzimní dekorace a také zkoušely moštovat jablka a mrkve.

Výrobky jsme si pak ozdobili naši školu 🙂

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak se našim dětem dařilo.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...