Prosinec v MŠ

Jak si užijeme prosincové adventní dny ve školce? Máme toho spousty 🙂

  •  5. 12.   čertova školička – Bylo nebylo jedno peklo… celou naši školku obsadí malí čertíce a čertice 
  •  6. 12.   projektové odpoledne  “O Mikuláši”  – kdo to byl Mikuláš? Jaký byl? Proč jeho svátek slavíme? To a ještě více se v den, kdy Mikuláš slaví svátek, dozvíme. 
  •  7. 12 .  vánoční besídka třídy Včeličky
  •  8.12.  vánoční besídka tříd Berušky a Motýlci
  • 13. 12. vánoční besídka třídy Mravenečci
  • 13. 12. nás čeká  projektový program POVÍDÁNÍ  O VČELKÁCH – děti se seznámí se životem včel v úlu, budou si jej moci prohlédnout, včetně včelařského vybavení a během povídání se dozví spoustu nových zajímavých informací
  • 15. 12.  nás navštíví kouzelník  KATONAS –  veselé představení se spoustou kouzel. Dětem se představí magie, těšit se mohou i na břichomluvectví aj.

… a pak už jen to kouzelné čekání na Ježíška 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...