Provoz MŠ od pondělí 12. 4.

9. 4. 2021

12.4. je opět otevřena MŠ – zatím pouze pro předškoláky. Rozdělení do tříd a další podrobné informace vám zašlou třídní učitelky e-mailem.

Děti, jejichž rodiče pracují v záchranné infrastruktuře ČR, mohou také od pondělí nastoupit do MŠ, a to i přesto, že nejsou “předškoláci”.

S dětma, které zůstávají doma, budeme i nadále v kontaktu, jako dosud.

Na všechny děti se již nyní těšíme! 🙂
Kolektiv MŠ

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...