Provoz školy od 18. 11. 2020

13. 11. 2020

Vážení rodiče,

dne 18. 11. 2020 se vrací žáčci prvního a druhého ročníku do škol. Podle přísnějších hygienických opatření budou muset mít děti roušky po celou dobu výuky i ve společných prostorách školy. Nezapomeňte tedy prosím, aby měly děti s sebou minimálně jednu roušku na výměnu.

Provoz školní družiny:
Pro všechny žáky 1. a 2. ročníku, kteří jsou do ŠD přihlášeni, bude od 18. 11. 2020 provoz ŠD zajištěn v obvyklých časech 6:30 – 7:30, 11:40 – 16:30.

Děti budou rozděleny do družin podle tříd.

Milé děti, těšíme se na vás 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...