Provoz školy od 18. 11. 2020

13. 11. 2020

Vážení rodiče,

dne 18. 11. 2020 se vrací žáčci prvního a druhého ročníku do škol. Podle přísnějších hygienických opatření budou muset mít děti roušky po celou dobu výuky i ve společných prostorách školy. Nezapomeňte tedy prosím, aby měly děti s sebou minimálně jednu roušku na výměnu.

Provoz školní družiny:
Pro všechny žáky 1. a 2. ročníku, kteří jsou do ŠD přihlášeni, bude od 18. 11. 2020 provoz ŠD zajištěn v obvyklých časech 6:30 – 7:30, 11:40 – 16:30.

Děti budou rozděleny do družin podle tříd.

Milé děti, těšíme se na vás 🙂

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...