Provoz výdeje obědů v ZŠ

16. 6. 2020

Vážení strávníci,

od 26. 6. 2020 včetně je přerušen výdej jídel v ZŠ.
Obnova provozu bude opět zahájena se začátkem nového školního roku.

S pozdravem

Kateřina Fialová
vedoucí školní jídelny
Tel: 724 921 502
Email: jidelna@skolasyrovice.cz

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...