Provozní řády školní kuchyně 2020

Vážení strávníci,
níže jsou uvedeny vnitřní řády školní kuchyně, kde se mimo jiné dozvíte ceny stravy pro letošní rok, časové rozmezí vydávání stravy a pod.

Provozní řád školní kuchyně 2020

Vnitřní provozní řád školní jídelny 2020

Vnitřní provozní řád školní VÝDEJNY MŠ Syrovice

Vnitřní provozní řád školní VÝDEJNY ZŠ Syrovice

A provozní řád pro výdejnu v Sobotovicích zde:

Vnitřní provozní řád školní VÝDEJNY MS Sobotovice

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...