Provozní řády školní kuchyně 2020

Vážení strávníci,
níže jsou uvedeny vnitřní řády školní kuchyně, kde se mimo jiné dozvíte ceny stravy pro letošní rok, časové rozmezí vydávání stravy a pod.

Provozní řád školní kuchyně 2020

Vnitřní provozní řád školní jídelny 2020

Vnitřní provozní řád školní VÝDEJNY MŠ Syrovice

Vnitřní provozní řád školní VÝDEJNY ZŠ Syrovice

A provozní řád pro výdejnu v Sobotovicích zde:

Vnitřní provozní řád školní VÝDEJNY MS Sobotovice

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...