Řády ZŠ, ŠD a ŠJ

Seznamte se s pravidly fungování školy, školní družiny i školní jídelny 😉

Řády školy:
Klasifikační řád Aktualizovaný 2023 
Školní řád ZŠ Aktual

Řády školní družiny: 
Vnitřní řád ŠD 2024
Směrnice ŠD
ŠVP školní Družina Nový 

Řády školní kuchyně:
Provozní řád školní Kuchyně
Řád Výdejny ZŠ Syrovice
… zbývající řády a směrnice ŠJ najdete zde: https://skolasyrovice.cz/skolni-jidelna/dokumenty/

 

 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...