Řemeslné odpoledne a pohádkový sklep s ŠD

POZVÁNÍ NA TRADIČNÍ ŘEMESLNÉ ODPOLEDNE V DRUŽINĚ

Zveme všechny malé i velké na páteční příjemné odpoledne. Co vás čeká? 

naložíme kysané zelí
uděláme společně jablíčkový mošt
navlečeme šípky na usušení na čaj

Oheň bude hřát, něco teplého na napití a na ochutnání bude na místě.
Pro odvážné bude připraven POHÁDKOVÝ SKLEP plný překvapení. 

Kdy: 7. 10. 2022
Kde: Budova ZŠ Syrovice
V kolik: 17. 00 začínáme 🙂 

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...