Rodičovská skupina – PPP Sládkova

23. 11. 2020

Vážení rodiče,
žijeme v nejistém, náročném období plném neustálých změn.
Potřebujete se podělit o Vaše starosti, vyměnit si zkušenosti, získat informace,
psychicko-pedagogická poradna Brno nabízí pomoc Vám, rodičům, v rámci “rodičovských skupin”.
Pro zájemce v odkaze níže bližší info.

PaedDr. Božena Procházková,
školní metodik prevence

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...