Rodičovská skupina – PPP Sládkova

23. 11. 2020

Vážení rodiče,
žijeme v nejistém, náročném období plném neustálých změn.
Potřebujete se podělit o Vaše starosti, vyměnit si zkušenosti, získat informace,
psychicko-pedagogická poradna Brno nabízí pomoc Vám, rodičům, v rámci “rodičovských skupin”.
Pro zájemce v odkaze níže bližší info.

PaedDr. Božena Procházková,
školní metodik prevence

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...